Z ŻYCIA SZKOŁY

Mikołajkowe spotkanie w naszej szkole

Tradycją już się stało, że 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj! Tak też i w tym roku długo wyczekiwany gość, przybył do nas i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. 

Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Na Mikołaja czekały piękne przedstawienia przygotowane przez uczniów pod bacznym okiem wychowawców, wierszyki, piosenki. Były też laurki, które uczniowie wykonywali dla wylosowanej osoby, a także teatrzyk cieni do piosenki Dziadzio Mikołaj. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny Święty nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji i nauczycielach, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą,  jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.