Z ŻYCIA SZKOŁY

Gminny bieg przełajowy

20 czerwca 2022 roku odbył się bardzo lubiany przez młodzież Gminny Bieg w ramach akcji „Polska Biega”. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół gminy Trzyciąż podzieleni na kategorie wiekowe. Na starcie nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników z naszej szkoły.

Odnieśli oni sportowe sukcesy, zajmując wysokie miejsca. I miejsce wśród chłopców w kategorii kl. VII – VIII zdobył, reprezentujący naszą szkołę Franek Pluta. W tej samej kategorii wiekowej Martyna Cygan zajęła trzecie miejsce. Również trzecia, ale wśród młodszych dziewcząt (kl. IV-VI), była Maja Świda. Najważniejsze były jednak nie wyniki, ale uczestnictwo. Biegi odbyły się przy pięknej pogodzie i w radosnej atmosferze. Na mecie na wszystkich czekały smaczne kiełbaski i nagrody, które wręczył zwycięzcom Wójt gminy Trzyciąż, Roman Żelazny.