Z ŻYCIA SZKOŁY

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W tym roku zakończenie roku szkolnego w naszej szkole miało wyjątkowy, szczególny charakter. Po raz pierwszy od trzech lat cała nasza społeczność miała możliwość wspólnego spotkania i świętowania. Dlatego nie bez wzruszenia na początku uroczystości odśpiewaliśmy hymn i przywitaliśmy sztandar wniesiony przez kończących szkołę uczniów klasy 8. Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Anna Krawiec wręczyła uczniom klas starszych świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. W wyjątkowy sposób – Perełką Św. Królowej Jadwigi uhonorowani zostali uczniowie, którzy swoimi osiągnięciami i postawą na trwale zapisali się w historii naszej szkoły: Filip Kapinos, Kacper Pacia i Szymon Rutkowski.

W części artystycznej najpierw wystąpili uczniowie klasy 4, którzy swoim tańcem wprowadzili nas w wakacyjny nastrój. Ostatnie słowo należało oczywiście do ósmoklasistów, w tej chwili już absolwentów. Rozpoczęli oni swój występ polonezem, a następnie zaprezentowali piękny program muzyczny, by zakończyć zabawnym, a jednocześnie wzruszającym pokazem slajdów, przypominającym wspólnie przeżyte chwile.